Odzież i obuwie

Stylowa przyszła mama w spódnicy i sukience ciążowej

Oczekiwanie na przyjście na świat dziecka to okres, w którym wiele się zmienia w kobiecym ciele. Rosnący brzuszek i piersi domagają się zmiany garderoby. Producenci idący z duchem czasu oferują odzież ciążową uszytą z miękkich materiałów najwyższej jakości, a na dodatek będącą w zgodzie z panującymi trendami.

spodnica ciazowa 99shopStylowo w ciąży

Firmy projektujące odzież ciążową przyglądają się potrzebom przyszłym mam i dlatego szyją ubrania, których design nie odbiega od modeli prezentowanych na wybiegu. Minęły czasy, kiedy panie w ciąży musiały ratować się luźnymi, niezbyt atrakcyjnymi częściami garderoby.
Codzienna odzież – od t-shirtów i spodni, przez bieliznę, po sukienki i spódnice ciążowe (https://99shop.pl/c/6/spodnice-ciazowe-odziez-ciazowa.html), a nawet suknie wieczorowe – te wszystkie elementy szyte są z dbałością o wygodę i dobry wygląd ciężarnych kobiet.

Spódnica ciążowa (podobnie jak spodnie) różni się od zwykłego fasonu konstrukcją górnej części. Zamiast sztywnego paska zapinanego na zamek czy guziki, wszyty jest szeroki pas wykonany z elastycznej tkaniny. Dzięki temu odzież nie uciska brzucha, rozciąga się wraz z jego wzrostem i sprawia, że spodnie czy spódnica dobrze leżą i nie zsuwają się. Pas materiału można z powodzeniem ukryć pod górną częścią garderoby, powodując, że dolna część wygląda całkowicie normalnie.
Sukienki ciążowe szyte są z uwagą skierowaną na fakt, że tkanina nieco się podniesie na wystającym brzuszku. Ze względu na to mają nieco przedłużone fasony oraz marszczenia na bokach dla idealnego dopasowania.