dziecięcy pokój
Pokój dziecięcy

Plakaty filmowe w pokoju dziecięcym

Pokój dziecięcy musi być kolorowy. Wyposażenie wnętrza nie może być zbyt poważne i musi kojarzyć się maluchom z dobrą zabawą i miejscem nie tylko wypoczynku, ale i świetnej rozrywki. Bardzo fajnie sprawdza się urządzenie miejsca dla najmłodszych mieszkańców domu w stylu nawiązującym do ulubionej bajki.

Plakat filmowy na ścianach dziecięcego pokoju

Idealnym uzupełnieniem bajkowego stylu pokoju dla dzieci są plakaty filmowe z motywami bajkowymiGaleria Plakatu . Oprócz plakatów można również pomyśleć o zastosowaniu naklejek ściennych nawiązujących do tego tematu.

Takie rozwiązania bardzo dobrze uzupełniają kolorowe meble wypełnione zabawkami i książkami dla najmłodszych.
Bajkowe motywy na ścianach kojarzą się dzieciom bardzo dobrze. Ulubieni bohaterowie znani z telewizyjnych bajek pomagają dzieciom usnąć i czasem zdejmują z rodziców obowiązek codziennego usypiania swoich pociech, które dzięki przytulnemu wnętrzu potrafią usnąć często same. Zapewniają one dzieciom też ogromna radość i powodują, że chętnie przebywają w miejscu, które stylem nawiązuje do ulubionych bohaterów.

Popularne motywy plakatów filmowych dla dzieci

Każdy wie kim jest Myszka Mickey. Każdemu też ona kojarzy się bardzo dobrze i nikt nie ma z nią negatywnych skojarzeń. Kaczor Donald też jest postacią powszechnie rozpoznawaną w każdej kategorii wiekowej. Na rynku dekoracji dziecięcych można znaleźć mnóstwo motywów (w tym plakatów filmowych) nawiązujących do bohaterów bajek filmowych Waluta Disney’a.
Z bardziej nowoczesnych bohaterów dziecięcych produkcji warto rozważyć również Zygzaka McQueen’a. Szczególnie dla chłopców ta popularna Bajka o samochodach może stanowić przewodni motyw wyposażenia ich pokoju.

Niezależnie od tego w jaki sposób chcemy urządzić przestrzeń dla swojego dziecka to również tutaj nie może zabraknąć ściennej dekoracji. Plakat filmowy czy naklejka ścienna z bajkowym motywem to rozwiązanie, które bardzo dobrze współgra z wnętrzem pokoju dziecięcego i warto je rozważyć już na etapie projektowania.