noszenie dzieci na rękach
Chustowanie, Nosidełka

Nosidełka i chusty

Nosidełka czy chusty? Co wybrać? Ja ze swoim mężem zdecydowaliśmy się na oba produkty, aby ułatwić sobie życie. I tej decyzji nie żałujemy. Dzięki nosidełku nie mamy problemów z brakiem podjazdu dla wózka, co rzadko się zdarza ale jednak. Dodatkowo będąc w osiedlowych sklepach jest bardzo mało miejsca co dodatkowo utrudnia poruszanie się z dzieckiem w tradycyjnym wózkiem. Nosząc Kubusia w nosidełku nie mam tego problemu. Ja jestem szczęśliwa bo mam wolne ręce a on, że może w spokoju sobie pospać 🙂

mąż z naszym bobo

Jeśli natomiast chodzi o chusty zakładam ją jak wychodzę na spacer do parku, kościoła albo do spotkania z przyjaciółmi. Czuję wtedy bliskość mego skarba co jest istotne dla jego wychowania. Co prawda na początku miałam pewne problemy aby prawidłowo wiązać ale do zakupionej chusty dołączona była instrukcja – jak krok po kroku to robić.

moja chusta

Dla wszystkich niezdecydowanych matek i tatusiów od razu powiem że nie ma żadnych obaw o to że dziecko nam się wyślizgnie lub chusta się najzwyczajniej rozwiąże. Jest to produkt bardzo bezpieczny.

To by było na dziś tyle, wracam do mego Kubusia, który się właśnie obudził :). Całuski i do zobaczenia niedługo :*