Butelki

Dr Brown’s- prawdziwa butelka dla Twojego malucha

Butelki do karmienia są niezbędne w wychowaniu małego dziecka. Muszą być one odpowiednio zaprojektowane, w taki sposób, aby małe dziecko z przyjemnością sięgało po butelkę. Butelka jest elementem niezbędnym i każda mama powinna wyposażyć się w dobrą butelkę dla swojego malucha. Możemy zadać sobie pytanie- jakie butelki są najlepsze?

Rynek oferuje nam wiele różnego rodzaju butelek wykonanych z różnych materiałów. Są butelki plastikowe, szklane, klasyczne, czy też anty kolkowe. Na szczególną uwagę zasługują butelki browns Bebito, sprawdzonej amerykańskiej firmy cieszącej się licznymi nagrodami. Butelka wyposażona jest w dwuczęściowy system odpowietrzający. Ponadto butelka posiada smoczek i szczoteczkę służącą do mycia zabrudzeń. Posiada dwuczęściowy system odpowietrzający, który powoduje, że dziecko pijąc z tej butelki, nie powinno mieć, żadnych dolegliwości gastrycznych takich jak, kolki, gazy i czkawki. Innymi słowy, powietrze w tej butelce nie łączy się z mlekiem.

butelki browns

Karmienie butelką Dr Brown’s jest imitacją karmienia piersią. Butelki tego typu nie są drogie. Łączą jakość z niską ceną. Do wyboru mamy różne pojemności butelek, które oczywiście dobieramy w odniesieniu do wieku dziecka. Gotowe zestawy Dr Brown’s są kierowane do sztucznego karmienia niemowląt oraz noworodków. Systemy tej marki cieszą się dużym zainteresowaniem wynikającym z zadowolenia licznych mam, będącego wynikiem uzyskanych nagród.